Shopcard is empty
Turite klausimų? Klauskite čia.
Pagalbos telefonas
8 659 92120
 
 
 
D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)

Kur atsiimti užsakymą?
Užsakymą galite atsiimti mūsų biure, adresu: Savanorių pr. 178F, Vilnius. Taip pat galime užsakymą pristatyti Jūsų pasirinktu adresu. Daugiau informacijos rasite: Pristatymas.

Per kiek laiko pagaminate paveikslą?
Nuotrauką ant drobės pagaminsime per 7-10 darbo dienas. Skubius užsakymus pagaminsime per 2-4 darbo dienas. Tik po kliento užsakymo patvirtinimo ir apmokėjimo, Jūsų užsakymas bus pradėtas gaminti.

Kokiais formatais galima pateikti nuotraukas spaudai?
Elektroniniu būdu. Į drobes.lt puslapį savo asmenines nuoraukas galite įkelti JPG, JPEG formatais. 


Ar užsakant nuotrauką ant drobės yra daroma nuotraukos korekcija?
Užsisakant fotodrobę drobes.lt puslapyje Jūs patys galėsite koreguoti savo nuotrauką. Įkėlę pasirinktą nuotrauką iš savo kompiuterio į drobes.lt  nuotraukų koregavimo laboratoriją, galėsite atlikti nuotraukos korekciją. Jums bus pateikta daugybė nuotraukos koregavimo efektų funkcijų. Pavyzdžiui: pasirinkti juodai baltą nuotrauką arba sepiją. Iškirpti, apsukti, sulieti ir kt. nuotraukoje esančius objektus. Ant nuotraukos galėsite norimu šriftu rašyti tekstą. Taip pat galėsite susikurti nuotraukų koliažą, pasirinkti sodresnias nuotraukos spalvas, pašalinti raudonų akių efektą, pasirinkti nuotraukos kraštus ir kt. Daugiau informacijos apie nuotraukų korekciją rasite čia.

Kokios paveikslų ant drobės laikymo sąlygos?
Spaudoje yra naudojami saulės spinduliams atsparūs dažai. Tačiau tiesioginiams saulės spinduliams nėra atsparus nei vienas daiktas, todėl rekomenduojama paveikslų ant drobės nekabinti tokiose vietose, kuriose yra pastovus tiesioginis saulės spindulių srautas.


Kaip prižiūrėti paveikslus ant drobių?
Nuotraukas ant drobės rekomenduojame valyti sausa arba drėgna šluoste.


Ar galite garantuoti, kad ant drobės pamatysime tokį pat vaizdą kaip ir nuotraukoje?
Mūsų ilgametė patirtis spaudoje Jums garantuoja kokybišką darbą. Tačiau, žinoma, kad pasitaiko ir klaidų. Mes visada siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti atspaustu gaminiu. Jei klientas nepatenkintas, jei rezultatas yra ne toks koks turėjo būti dėl mūsų kaltės, tada perspaudžiame nuotrauką ant drobės dar kartą.


Kur galima rasti kokybiškų nuotraukų?
Kokybiškos nuotraukos reikalavimus rasite čia. Taip pat, labai daug įvairiausių nuotraukų rasite interneto galerijose.Jei vis dar neradote atsakymų į Jums rūpimus klausimus, rašykite mums el. paštu info@drobes.lt arba skambinkite telefonais +370 523 95900,

+370 659 92120.

Google+