Krepšelis tuščias
Turite klausimų? Klauskite čia.
.
 
 
 
Apie drobes.lt
Apie Mus

Drobės.lt, tai interneto svetainė, įkurta reklamos agentūros "InSpe". Šioje interneto svetainėje galite įvykdyti individualius nuotraukų ant drobės užsakymus.  Mūsų reklamos agentūra spaudos srityje dirba jau nuo 1991 metų. Mūsų specialistai, turintys ilgametę patirtį spaudos srityje, Jums garantuoja kokybišką produkciją. 

Įmonė vis plečia teikiamų paslaugų spektrą. Dirbame tik Jums ir stengiamės įgyvendinti visus Jūsų norus, todėl 2011 metais buvo įkurtas interneto puslapis www.drobes.lt.

Svarbiausia, kad kiekvienas mūsų klientas būtų patenkintas. Įsiklausome į kiekvieno norus. Todėl net įnoringiausi klientai būna nustebinti mūsų atliktais darbais.

Spauda ant drobės, tai ypatingas žanras, atsiradęs visai neseniai. Šio tipo spauda, kurioje yra derinamos fotografijos ir tapybos priemonės, suteikia didelių galimybių: galima atkurti bet kokio paveikslo reprodukciją, stilistiškai dailinti nuotrauką kaip tapytą arba padaryti originalų koliažą. Portretas, peizažas ar kiti patinkantys atvaizdai, atspausdinti ant drobės bei prabangiai įrėminti, gali tapti išskirtine dovana ir stilinga interjero detale.

 

Google+