Krepšelis tuščias
Turite klausimų? Klauskite čia.
.
 
 
 
Kaip užsakyti?

Norėdami užsisakyti paveikslą su savo pasirinkta nuotrauką mūsų internetinėje parduotuvėje, spauskte meniu juostoje esančią nuorodą užsakyti internetuToliau spustelėkite langelį su užrašu Jūsų nuotraukos. Arba pasirinkite jau anksčiau Jūsų pačių įkeltą nuotrauką iš žemiau esančios fotografijų istorijos


Kitame žingsnyje, išsirinkite ir įkelkite norima nuotrauką iš asmeninio kompiuterio fotografijų archyvo. Pasirinkę nuotrauką spauskite Tęsti. Netrukus Jūs atsidursite nuotraukų koregavimo laboratorijoje" kur galėsite užsisakyti tokią foto drobę, kokios ilgai norėjote! Ši sistema leis redaguoti nuotraukas internetu nemokamai, pagal Jūsų poreikius.  Atlikus nuotraukos redagavimą, įsitikinkite, kad nuotraukos pakeitimus ir nustatymus išsaugojote (spausti Save). Jeigu esate tikri, kad Jums tikrai tinka tokia nuotrauka ant drobės, kokią susikūrėte, spauskite Tęsti užsakymą mygtuką ir būsite perkelti į sekantį užsakymo internetu etapą.

Turėsite galimybę virtualiai pasižiūrėti, kaip Jūsų nuotrauka ant drobės atrodys namų interjere. Galėsite pasirinkti netgi sienų spalvą! Jei vaizdas, kurį matysite Jums patiks, spauskite mygtuką Įdėti į krepšelį. O jei sugalvosite pasirinkti kitą fotodrobės formatą ar nuotrauką, lengvai galėsite tai padaryti, paspausdami Pakeisti formatą ir Pakeisti nuotrauką mygtukus. 

Tęsdami užsakymą,  iš karto matysite visą informaciją apie Jūsų užsakomą paveikslą: kiekį, kainą ir kt. Taip pat nesudėtingai galėsite į savo prekių krepšelį įdėti ir daugiau nuotraukų. 

Būtinai pažymėkite, kokiu būdu norėsite atsiimti pagamintą drobę: nemokamai atsiimti biure arba pristatyti į Jūsų nurodytą vietą. Taip pat, pažymėkite pagaminimo termino laiką: įprastą (5 darbo dienos) arba skubų (3 darbo dienos). Atlikę visus žingsnius, nepamirškite suvesti nuolaidos arba kupono kodo, tik tada Jums bus pritaikyta nuolaida. Netrukus po nuolaidos pritaikymo, Jums liks tik pasirinkti būdą, kuriuo norėsite sumokėti už fotodrobę.
Užsakymas bus pradėtas gaminti tik po to, kai bus patvirtintas Jūsų mokėjimas.

Sukūrę drobės maketą ir jį išsiuntę mums, stebėkite užsakymo statusą ir jau netrukus rankose turėsite kokybišką ir išskirtinę drobę, kuria galėsite džiaugtis patys arba maloniai nustebinti artimiausius žmones!

 

Mes visada esame pasiruošę atsakyti į Jums rūpimus klausimus! Rašykite mums el. paštu: [email protected] arba skambinkite šiuo numeriu: +370 659 92120.

 

 


  

 

Google+