Krepšelis tuščias
Turite klausimų? Klauskite čia.
.
 
 
 
Naudojimosi taisyklės

Fotodrobės sukūrimas

Norėdami užsisakyti fotodrobę, pirmiausia meniu juostoje turite paspausti punktą "Užsakymas". Toliau, Jums reikės tik sekti duotomis instrukcijomis.
Susikurti nuotrauką ant drobės galite vos per kelias minutes, greitai ir nesudėtingai.

pasirinkti norimą nuotraukos dydį;
pritaikyti nuotraukos kraštus (gali būti su nuotraukos tęsiniu, juodi, balti ir spalvoti);
koreguoti nuotraukos spalvą (jaudai balta, sepija, palikti originalią spalvą);
susikurti nuotraukų koliažą;
paskutiniame žingsnyje galėsite pasižiūrėti, kaip Jūsų susikurta fotodrobė atrodys Jūsų namų interjere, ant sienų.

Kokybiškoje fotodrobėje galite matyti visas savo trokštamas asmenines nuotraukas. Įamžinkite šeimos, mylimų draugų, kolegų nepamirštamas akimirkas. Užfiksuokite įsimintinus įvykius, savo kūrybą ir kt. nuotraukoje ant drobės. Taip pat drobės nuotrauką galėsite pasirinkti iš mūsų pateikto garsių tapytojų paveikslų reprodukcijų galerijos. Už prieinamą kainą galite susikurti garsių dailininkų ir tapytojų paveikslų reprodukcijų, kurios puoš Jūsų namų interjerą.
Taip pat pageidaujamą nuotrauką ant drobės galite išsirinkti iš 16 mln. vaizdų talpinančio fotobanko. Nuostabiausi pasaulio vaizdai Jums taps pasiekiami ranka.

Fotodrobės užsakymas

Kai susikuriate savo originalią nuotrauką ant drobės, kiekvienas Jūsų užsakymas yra siunčiamas į fotodrobių užsakymo sistemą. Patogūs mokėjimo būdai  iš karto nukreips į mokėjimo sistemą, kur galėsite susimokėti už fotodrobę. Esant užsakymo sukūrimo nesklandumams, susisieksime su Jumis.

Google+