Krepšelis tuščias
Turite klausimų? Klauskite čia.
.
 
 
 
Drobės medžiaga

Fredrix drobė

Mūsų įmonė InSpe atstovauja vieną iš didžiausių pasaulyje drobių gamyboje įmonių Fredrix. Ši įmonė gyvuoja jau daugiau nei 140 metų ir gamina įvairias drobes skaitmeniniams spausdintuvamas.

Galite rinktis ne tik  natūralią Fredrix drobę, bet ir sintetinę Colibri Digital EcoMedia serijos drobę.

Fredrix drobė yra gaminama JAV, paruošiama pagal universalią akrilo titano technologiją, jos dėka drobės paviršius tampa lygus ir tinkamas spausdinimo rašalo pasisavinimui. Šis aukštos kokybės standartas garantuoja greitą dažų džiūvimą ir ilgalaikiškumą.

Spausdinant paveikslų reprodukcijas, nuotraukas ant natūralios Fredrix drobės, sintetinės Colibri Digital drobės, spalvos išlieka tokios pat ryškios kaip ir originalaus paveikslo.

 

 

    

Aukštos kokybės 575SJ Tempo drobė yra lengva ir plona. Drobės sudėtis yra 65 % poliesterio ir 35 % medvilnės, 1x1 pynimas. Drobės apatinis padengimas: tolygus akrilinis lateksinis; viršutinis - pusiau matinis solventinis. Drobė atrodo natūraliai balta, matoma audinio tekstūra. Tokia drobė puikiai tinka sienų dekoravimui.

Drobė yra neapsaugota nuo spausdinimo atmosferos užterštumo ar temperatūros, drėgmės, kintančių spalvų ar kitų vizualių pasikeitimų. Idealu drobę laikyti apie 21ºC temperatūroje. Drobės plotis 137-152 m, ilgis 22,8 m, storis 296 g 393.5 mikronų/m².

Šio tipo drobė skirta Eco, True-Solvent ir UV dažais. Galima derinti taip pat ir su VUTEC®, Mimaki®, Roland®, NUR®, Zund®, Leggitt & Platt®, Inca®, Scitex®, Idanit® ir kt.

 

   

 

Sintetinė Colibri Digital EcoMedia serijos drobė. Drobės sudėtis: 100% poliesteris. Drobės plotis 1,07x50m, storis 210g/m2. Drobės paviršiusyra pusiau matinis, skirtas ekosolventiams, pusiausolventiniams, solventiniams rašalams. Drobę reikėtų laikyti 21ºC temperatūroje. Drobė nėra apsaugota nuo kintančių aplinkos sąlygų.

Patarimai ir rekomendacijos:

  • Rinkitės sintetinę drobę, jei norite spausdinti daug smulkių detalių. Sintetinė drobė geriau išlaiko smulkių objektų kontūrų spalvas.
  • Didelius objektus rekomenduojama spausdinti ant natūralios drobės.
     
 Dėl užsakymo pateikimo prašome kreiptis elektroniniu paštu i[email protected] arba tel. +370 659 92120.
Google+