Krepšelis tuščias
Turite klausimų? Klauskite čia.
.
 
 
 
Apie mus

Apie mus

 

Drobės.lt, tai interneto svetainė, įkurta reklamos agentūros "InSpe". Šioje interneto svetainėje galite įvykdyti individualius nuotraukų ant drobės užsakymus.  Mūsų reklamos agentūra spaudos srityje dirba jau nuo 1991 metų. Mūsų specialistai, turintys ilgametę patirtį spaudos srityje, Jums garantuoja kokybišką produkciją. 

 

Mūsų įmonė vis plečiasi. Mes dirbame tik Jums ir stengiamės įgyvendinti visus Jūsų norus, todėl 2011 metais ir buvo įkurtas interneto puslapis www.drobes.lt.

 

Mums svarbiausia, kad kiekvienas mūsų klientas būtų patenkintas, mes įsiklausome į kiekvieno kliento norus. Todėl net įnoringiausi klientai būna nustebinti mūsų atliktais darbais.

 

Spauda ant drobės, tai ypatingas žanras, atsiradęs visai neseniai. Šio tipo spauda, kurioje yra derinamos fotografijos ir tapybos priemonės, suteikia didelių galimybių: galima atkurti bet kokio paveikslo reprodukciją, stilistiškai dailinti nuotrauką kaip tapytą arba padaryti originalų koliažą. Portretas, peizažas ar kiti patinkantys atvaizdai, atspausdinti ant drobės bei prabangiai įrėminti, gali tapti išskirtine dovana ir stilinga interjero detale.


Klientų apsauga

Prašymą / skundą dėl mūsų parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos kokybės galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g 25, 01402, Vilnius, el.p.: ta[email protected]; tel.: 8 5 262 67 51, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse http://vvtat.lt/index.php?470187665 ) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr .

 

Google+