Krepšelis tuščias
Turite klausimų? Klauskite čia.
.
 
 
 
Dovanų kuponai
Dovanų kuponai per 20min atsiunčiami el.paštu arba juos rasite užsakymų istorijoje. Kuponus galite atsispausdinti patys Jums priimtinu laiku ir būdu (ant dekoratyvnio poprieriaus, kartono, stiklo plokstelės ar pan. Įsigijus dovanų kuponą, papildomos nuolaidos nesumuojamos.)

Nežinote, ką padovanoti mylimiems šeimos nariams? Kaip nustebinti draugus ir kolegas įsimintinomis dovanomis?

Nesukite sau galvos ir sutaupykite laiko, užsisakydami drobes.lt dovanų kuponą.

Galbūt Jūsų artimieji jau seniai norėjo pasidaryti fotodrobę, tik neapsisprendė kokio dydžio paveikslo ant drobės nori. Nustebinkite juos, būkite pirmi įteikią dovanų kuponą. Džiuginkite draugus ir kolegas mielomis smulkmenomis. Paveikslas ant drobės įamžins smagias akimirkas!

Galite rinktis dviejų rūšių  dovanų kuponus:

  • Jums reikės pasirinkti tikslią pinigų sumą, kuri bus įrašyta į kuponą. Už nurodytą sumą bus galima užsisakyti pageidaujamo dydžio paveikslą ant drobės.
  • Pagal Jūsų pasirinkimą į dovanų kuponą galima įrašyti konkretų fotodrobės formatą. Kupono gavėjas, pagal savo norus, pasirinktą nuotrauką galės atsispausdinti nurodytu formatu.

Dėmesio! Perkant dovanų kuponus, Jums nebus pritaikytos galiojančių akcijų kainos, nurodytų formatų fotodrobėms.

Dovanų kuponus galite atsisiųsti į savo elektroninio pašto dėžutę ir juos atsispausdinti arba atvykti pas mus ir atsiimti vardinį dovanų kuponą.

Google+