Krepšelis tuščias
Turite klausimų? Klauskite čia.
.
 
 
 
Drobės formatai ir medžiaga

Galite pasirinkti vieną iš šių dydžių:

Kiekvienas klientas turi galimybę išsirinkti norimo dydžio fotodrobę. Rasite tokių formatų drobių, kokių visada norėjote!

Stačiakampis horizontalusStačiakampis vertikalusKvadratinis    
Panoraminis  

30x20cm
40x30cm
60x40cm
70x50cm
90x60cm

20x30cm
30x40cm
40x60cm
50x70cm
60x90cm

20x20cm
30x30cm
40x40cm
60x60cm
100x100cm  

50x25cm
80x40cm
100x50cm
200x100cm

 

Pasirinkite tinkamus fotodrobės kraštus

Pastaba! Užsisakant drobę su dvigubu porėmiu (4 cm), pailgėja nuotraukų kraštai ir  kaina. Atkreipkite į tai dėmesį, kai koreguosite nuotrauką. Atitinkamai pasirinkite nuotraukos mastelį.
Pasitikrinkite, ar ties drobės kraštų lenkimo linija, nėra svarbių detalių, kad jos nebūtų užtrauktos ant porėmio.

Nuotraukos mastelio ir raiškos santykį galėsite koreguoti patys ir susikurti tokią nuotrauką, kokios norite.

Turėkite omenyje, kad didesnio formato drobėms reikės ir geresnės raiškos nuotraukų. Kurdami užsakymą mūsų tinklapyje atidžiai sekite raiškos skalę.

 


Mūsų įmonėje nuotraukos gali būti spausdinamos ant dviejų rūšių drobių:

  • Pusiau sintetinė drobė (matinė) - tinka spalvingų, ryškių, daug smulkių detalių turinčių nuotraukų spausdinimui. Ši drobė dažniausiai pasirenkama siekiant išlaikyti detalumą ir spalvų ryškumą.
  • Natūrali drobė (blizgi) - tai natūrali medžiaga, kurios faktūra atrodo efektingai ir išskirtinai. Ji yra storesnė nei sintetinė drobė. Spausdinant Jūsų pasirinktą nuotrauką ant šios drobės, dažai labiau susigeria, todėl smulkios detalės gali susilieti. Rekomenduojame šią drobės rūšį pasirinkti tik jei nuotrauka neturi labai smulkių detalių.

Drobės atrodo tarsi austas audinys, dengtas akrilo latekso sluoksniu, kuris garantuoja ilgalaikiškumą ir spalvų ryškumą. Garantuojame abiejų rūšių fotodrobių kokybę.

Pagamintos fotodrobės kokybė priklauso ne tik nuo puikios drobių medžiagos, bet, taip pat ir nuo Jūsų nuotraukos raiškos
. Atkreipkite dėmesį į šias svarbias pastabas, kai atliksite užsakymą.

 

 

 


  

 

Google+