Krepšelis tuščias
Turite klausimų? Klauskite čia.
.
 
 
 
Nuotraukos įkėlimas ir raiška

Kaip įkelti nuotrauką?

Norėdami užsisakyti fotopaveikslą drobes.lt puslapyje, pirmiausia Jūs turite įkelti savo pageidaujamą nuotrauką, atlikite šiuos žingsnius:

  • puslapio viršutinėje meniu juostoje pasirinkite punktą Užsakymas;
  • spustelėkite nuotrauką su užrašu Jūsų nuotraukos ir iš asmeninio kompiuterio nuotraukų archyvo įkelkite norimą fotografiją. Arba išsirinkite jau anksčiau savo įkeltą  nuotrauką iš žemiau esančios nuotraukų galerijos.
  • pasirinkus nuotrauką, spauskite Tęsti ir netrukus atsidursite nuotraukos koregavimo laboratorijoje, kur galėsite susikurti trokštamą fotodrobę.

Nuotraukos kokybė

Įkėlę pasirinktą fotografiją į nuotraukų koregavimo laboratoriją, savo patogumui galėsite naudotis nuotraukos raiškos funkcija: iš karto matysite savo pasirinktos nuotraukos rezoliuciją ir raišką. Galėsite didinti arba mažinti nuotrauką iki Jums pageidaujamo dydžio. Atitolindami arba priartindami nuotrauką, stebėkite, kaip keičiasi nuotraukos raiška. Sistema Jus informuos, jei pasirinktas mastelis ir nuotraukos kokybė bus netinkama spausdinimui.  Tokiu atveju, galėsite iš naujo pasirinkti įkelti kitą nuotrauką, lengvai pakeisti mastelį arba pasirinkti kitą drobės formatą. Užsisakant drobę mūsų tinklapyje, galite keisti nuotraukos mastelį. 

Pastaba! Užsisakant didelio formato nuotrauką ant drobės, užtenka vidutinės nuotraukos raiškos.

Artindami arba tolindami vaizdą, stebėkite, kad ant užlenkimo linijų nebūtų svarbių nuotraukos detalių!


Siekdami gauti geriausią nuotraukos ant drobės kokybę, atidžiai pasirinkite aukščiausią nuotraukos raišką. Įsitikinkite, kad norimo atspausdinti objekto padėtis nuotraukoje tinkamai išsidėsčiusi, smulkios detalės ryškios, aiškios ir kt. Kuo didesnė nuotraukos geba, tuo geriau atspausime nuotrauką ant drobės. Pateikiame standartinių drobės išmatavimų ir pikselių santykį, norint gauti geriausią nuotraukos spausdinimo kokybę ant drobės:

  

  

Drobės matmenys (cm)  Nuotraukos išmatavimai (pikseliai)
 40x60  2500x4000
 30x40  2000x2500
 50x70  3000x4500

 

Nežinote kaip patikrinti nuotraukos kokybę? Užveskite pelės žymeklį ant nuotraukos failo ir paspauskite dešinįjį pelės klavišą. Pasirinkite properties. Atsidariusiame lange pasirinkite antrą informacijos skiltį summary (arba details) ir ten rasite informaciją apie nuotraukos dydį pikseliais.

Patarimai:

• Jei nuotraukas darėte patys, rekomenduojame įkelti neredaguotas, nesumažintas fotografijas tiesiai iš fotoaparato.

• Nuotraukos iš socialinių tinklų bei mobiliųjų telefonų nėra tinkamos spausdinimui ant drobės.

• Atkreipkite dėmesį, kad nuotraukos kokybės neatspindi vien tik raiška. Atidžiai patikrinkite, kad nuotrauka nebūtų susiliejusi.

• Gaminant didesnio formato drobes, raiška gali būti ir mažesnė. Taip yra todėl, kad į jas žiūrima iš didesnio atstumo, todėl svarbus yra bendras vaizdas, o ne detalumas.

Sistema Jus informuos, jei keičiant mastelį nepakaks kokybės. Atsiradus įspėjimui apie nepakankamą raišką, Jūs galite:

• sumažinti mastelį;

• įkelti kitą nuotrauką;

• pasirinkti kitą drobės dydį.

 


 

 


  

 

Google+