Krepšelis tuščias
Turite klausimų? Klauskite čia.
.
 
 
 
Prekių krepšelis ir užsakymas

Sėkmingai pabaikite savo užsakymą!

Norėdami kuo greičiau džiaugtis kokybiška fotodrobe savo namuose arba ją netikėtai padovanoti artimiesiems, draugams bei kolegoms, privalote atidžiai užbaigti fotodrobės užsakymą.

Veiksmų seka, kurią turite įvykdyti prieš paskutinį fotodrobės užsakymo žingsnį:

Užsakymas → Jūsų nuotraukos → Tęsti → Drobės nustatymai (formatas, kraštai, porėmio storis) → Nuotraukos korekcija ir efektai → Tęsti užsakymą → Bendras vaizdas interjere.

Atlikus šiuos žingsnius ir atsidūrus virtualiame namų kambaryje, kur galėsite pasižiūrėti, kaip Jūsų fotodrobė derės prie namų sienų, spauskite dešinėje pusėje, žemiau esantį mygtuką Įdėti į krepšelį.

Pastaba! Įdėjus fotodrobę į krepšelį, jos iš naujo koreguoti negalėsite ir vėl  sugrįžti į nuotraukų korekcijos laboratoriją nebegalėsite.

Informacija po mygtuko paspaudimo Įdėti į krepšelį:

 • Krepšelis. Matysite duomenis apie Jūsų įkeltų ir koreguotų nuotraukų formatą, dydį, spaudos kokybę, drobės kraštus, kainą. Taip pat savo užsakymo krepšelyje rasite funkciją fotodrobių kiekis. Galėsite pasirinkti, kiek vienetų norėsite užsisakyti vienodų fotopaveiksų.

  Jei sugalvosite, kad Jums nėra reikalinga jau į krepšelį įdėta vienokia ar kitokia, Jūsų koreguota nuotrauka, ją lengvai galite panaikinti, paspausdami mygtuką Pašalinti. O jei nusprendėte, kad Jums trūksta dar keletos fotopaveikslų, spauskite langelį Dar? ir vėl atsidursite fotodrobės užsakymo pradžioje. Galėsite įkelti ir vėl koreguoti naują nuotrauką.


  Svarbu! Atidžiai pasirinkite būdą, kaip norėtumėte, kad fotodrobė Jus pasiektų: Atsiimti nemokamai, biure ar pristatyti Jūsų nurodytu adresu.  Taip pat pažymėkite pagaminimo terminą.

Dėmesio!  Paskutiniajame žingsnyje Jums bus pritaikyta nuolaida ir kitos galiojančių akcijų sąlygos. Nuolaidos yra nesumuojamos jei Jūs turite dovanų kuponą.

 • Po mygtuko paspaudimo Tęsti pirkimą, išvysite galutinę savo užsakymo sumą.
  Atidžiai užpildykite laukelį Įveskite kupono arba nuolaidos kodą ir spauskite Perskaičiuoti kainą su nuolaida.
   
 • Pasirinkite mokėjimo būdą. Iš pateiktų mokėjimo variantų išsirinkite Jums priimtiniausią.
 • Nepamirškite varnele pažymėti, kad sutinkate su taisyklėmis.
 • Spauskite Tęsti apsipirkimą. Atkreipkite dėmesį, kad turite būti užsiregistravę ir prisijungę prie drobes.lt puslapio (jei to nebūsite padarę, sistema Jus informuos).
 • Apmokėję sąskaitą už savo nuotraukas ant drobės, gausite informacinį laišką, kad mokėjimas sėkmingai įvykdytas.Google+