Krepšelis tuščias
Turite klausimų? Klauskite čia.
.
 
 
 
Dovana draugei

Nežinote kaip nustebinti savo mylimą draugę?  Puiki dovana draugei galėtų būti nuotrauka ant drobės!

Dovanokite nuotraukas ant drobės savo mylimai draugei. Nesukite galvos ir užsisakykite tuoj pat! Tokia originali dovana draugei  nustebins ir suteiks daug džiaugsmo net pačiai išrankiausiai merginai. Atspausta Jūsų pasirinkta nuotrauka ant drobės bus išskirtinė, vienintelė ir nepakartojama.

Mes pagaminsime fotodrobę ir jei pageidausite pristatysime nurodytu adresu. Galite išsirinkti bet kokio dydžio drobę ir mes pasiūlysime Jums priimtiną kainą. Užsakymas mūsų internetinėje svetainėje yra nesudėtingas ir greitas. Tinklapije rasite mūsų kontaktus , todėl atsiradus neaiškumams susisiekite su mumis ir mes būtinai Jums padėsime!

Nebesukite sau galvos, griebkite puikią idėją už patrauklią kainą! Nedelskite ir jau dabar užsisakykite mėgstamiausią nuotrauką ant drobės - originalią dovaną draugei.

Įamžinkite savo draugystės akimirkas, atspauskite draugės portretą ant drobės. Juk nuotrauka ant drobės kasdien primins kokia svarbi ji Jums yra. Taip pat galite atspausti savo nuotrauką ant drobės ir padovanoti savo mylimai draugei. Juk tokia dovana draugei, visada leis suprasti, jog, kad ir kas nutiktų, Jūs visada būsite šalia.

Drobių kainas ir dydžius rasite čia.

Drobių pristatymo sąlygas rasite čia.

Bendrą informaciją apie drobes ir gamybos procesą rasite čia.

Mūsų kontaktus rasite čia.

  

 

  

 

 

 

 

 

 

Google+