Krepšelis tuščias
Turite klausimų? Klauskite čia.
.
 
 
 
Dovanos

Dovanos, dovanos, dovanos, vis galvoje šmėkščiojanti frazė prieš šventes. Šventiniu laikotarpiu galvoje nenutyla klausimas: "O ką gi reikės padovanoti?".

Visi ieškome geriausių dovanų idėjų. Ilgai ir nuobodžiai vaikštome po prekybos centrus, ieškodami kuo įvairesnių dovanų. Tačiau tviskančios vitrinos mūsų jau nebestebina ir nepateikia nieko naujo ir originalaus.

Todėl mes siūlome originalias dovanas - įvairių formatų drobes. Galėsite įamžinti Jums patikusius vaizdus įvairaus dydžio drobėse. Paveikslus ant drobės galima įvairiai komponuoti. Mes pagaminsime drobes ir pristatysime Jūsų nurodytu adresu. Užsakymas mūsų internetinėje svetainėje yra paprastas, greitas ir patogus! Jei kiltų kokių naiškumų, visada galite susisiekti nurodytais kontaktais. Nuotraukos ant drobės ne tik puikios dovanos, bet ir originlios interjero detalės.

Be dovanų, nebeįsivaizduojame gimtadienių ar svarbių sukakčių. Kokios mūsų didžiosios šventės be dovanų? Juk taip pat mylimus žmones galime džiuginti dovanomis ir be progos. Dovanokime vieni kitiems originalias dovanas - foto drobes. Įamžintos įsimintinos akimirkos, portretai, nuotraukų koliažai, peizažai, žaidžiančių augintinių nuotraukos - tai puikios originalių dovanų idėjos.

Nuotrauka ant drobės, pradžiugins ir nustebins kiekvieną. Padovanokime savo artimiesiems mielą dovaną - nuotrauką ant drobės.

Drobių kainas ir dydžius rasite čia.

Drobių pristatymo sąlygas rasite čia.

Bendrą informaciją apie drobes ir gamybos procesą rasite čia.

Mūsų kontaktus rasite čia.

 


 

 

 

 

Google+