Krepšelis tuščias
Turite klausimų? Klauskite čia.
.
 
 
 
Dovana merginai
 
Kiekvienas vyras, ieškodamas dovanos merginai, vis suka galvą kaip nustebinti savo mylimą merginą. Merginos dažnai priekaištauja vyrams, kad jie neparodo joms užtektinai dėmesio. Nustebinkite ir paneikite šiuos preikaištus jau dabar!

Įrodykite merginai, kad ją mylite, rūpinatės ja, kad galvojate apie ją. Sužavėkite originalia ir įsimintina dovana!
 
Mes Jums siūlome rinktis puikią idėją - nuotrauka ant drobės - originali dovana merginai. Kiekviena mergina nudžiugs sulaukusi išskirtinio mylimojo dėmesio bet kokia proga, o ypač, jeigu šaunią foto drobę padovanosite jau dabar, be jokios progos.
 
Mes pagaminsime kokybišką fotodrobę ir jei pageidausite, pristatysime Jums tiesiai į namus! Išsirinkite vieną arba kelias nuotraukas iš savo archyvo ir mes ją jums atspausime ant natūralaus pluošto drobės. Drobės dydį taip pat galite išsirinkti patys: gali būti panoraminis, kvadratinis ar stačiakampis. O galbūt Jums reikia nestandartinio dydžio? Tai taip pat ne problema. Užsakymas mūsų internetinėje svetainėje yra paprastas, patogus ir greitas. Na o jei kils klausimų, visada galite susisiekti su mumis! 

Mielieji vyrai, dovanokite mylimos merginos portretą ar Jūsų abiejų portretus ant drobės. Dovanokite įsimintinas kelionių, gimtadienių, svarbių švenčių, Jums svarbių akimirkų nuotraukas ant drobės. Tai svarbi smulkmena, įrodanti Jūsų dėmesį ir poros artumą. Nuotrauka ant drobės - nuoširdžiausia dovana merginai.

Užsisakykite jau dabar originalią dovaną merginai - nuotrauką ant drobės.

Drobių kainas ir dydžius rasite čia.

Drobių pristatymo sąlygas rasite čia.

Bendrą informaciją apie drobes ir gamybos procesą rasite čia.

Mūsų kontaktus rasite čia.

 

  

  

 

 

Google+