Krepšelis tuščias
Turite klausimų? Klauskite čia.
.
 
 
 
Kalėdinė dovana

Visi norime, kad kalėdinė dovana būtų pati originaliausia, mieliausia ir įsimintiniausia. Kiekvienas norime savo artimiesiems padovanoti pačią nuostabiausią kalėdinę dovaną.

Nereikia ilgai sukti galvos! Mes Jums siūlome originalias kalėdinių dovanų idėjas - įvairias  nuotraukas ant drobės už priimtiną kainą!

Jums reikia tik meniu laukelyje pasirinkti meniu punktą užsakymas, išsirinkti nuotraukas, kurias norėsite spausti ant drobės, pasirinkti foto drobės dydį, spalvas, kraštų spalvas. Galite atspausti ne tik vieną nuotrauką ant drobės, bet ir visą nuotraukų koliažą. Jūsų užsakymą įvykdysime per keletą dienų ir pristatysime nurodytu adresu.Viskas paprasta, patogu ir greita!

Savo šeimos narius, draugus, kolegas, verslo partnerius, galėsite nudžiuginti įsimintina kalėdine dovana. Tokia dovana Jums svarbūs žmonės galės džiaugtis kasdien. Net neabejotinai nustebinsite savo mamą, vyrą, vaikiną ar draugę.

Matykite nuostabius gamtos vaizdus, artimųjų žmonių šypsenas kasdien. Nuotrauka ant drobės - visus metus besitęsiantis nuostabus jausmas, sukeliantis šiltus prisiminimus.

Užsisakykite kalėdinę dovaną - nuotrauką ant drobės jau dabar ir Jums nebereikės sukti galvos, ką padovanoti Kalėdų proga. Nuotrauka ant drobės tiks net išrankiausiems žmonėms. Nustebinkite artimuosius savo kalėdine dovana!

Drobių kainas ir dydžius rasite čia.

Drobių pristatymo sąlygas rasite čia.

Bendrą informaciją apie drobes ir gamybos procesą rasite čia.

Mūsų kontaktus rasite čia.


 

Google+