Krepšelis tuščias
Turite klausimų? Klauskite čia.
.
 
 
 
Originali gimtadienio dovana

Artėjant gimtadieniams, vis kankina mintis - kokia gimtadienio dovana galėtume nustebinti savo mylimus žmones. Juk kiekvienam džiugu gauti kažką originalaus ir stebinančio!

Mes turime Jums idėją! Nuotrauka ant drobės - kiekvienam puikiai tinkanti, originali gimtadienio dovana. Tai vienetinis daiktas, kuris sušildys tik Jūsų jubiliato širdį ir taps puikia interjero detale puošianti namus. Nuotrauka ant drobės - tai originali gimtadienio dovana tiek mamai , tiek tėčiui, broliui ar sesei. Kiekveinas draugas, kolega, vaikinas ar mergina apsidžiaugtų gavęs gimtadienio dovaną - nuotrauką ant drobės.

Atsižvelgę į visus Jūsų pageidavimus, drobę pagaminsime ir jei reikės pristatysime nurodytu adresu. Galite rinktis įvairių dydžių fotodrobes - nuo mažiausių iki didžiausių. Mes siūlome priimtinas kainas ir puikią kokybę. Profesionaliai atspaudžiame nuotrauką ant natūralaus pluošto drobės ir užtempiame ant pasirinkto storio porėmių. Užsakymas yra labai paprastas ir greitas. Jei turėsite klausimų visada galite su mumis susisiekti nurodytais kontaktais ir mes Jums padėsime.

Nedvejokite ir užsisakykite originalią ir nepamirštamą dovaną artimiesiems gimtadienio proga!

Vaikiną nudžiugintų kelionės įspūdžių arba svajonių automobilio nuotrauka ant drobės. Mamos jubiliejaus proga nudžiuginkite ją nuotaikinga dovana - šeimos nuotrauka, gražiu peizažu ar gelių kompozicija ant drobės. Nustebinkite močiutę foto drobe su anūkų nuotraukomis arba akimirkomis iš jaunystės. Tokia dovana Pasveikinkite tėtį su šeimos nuotrauka ant drobės - galės kasdien ja džiaugtis namuose arba pasikabinti fotodrobę darbo kabinete.

Gimtadienis tik kartą metuose, taigi stebinkime vieni kitus gimtadienio dovanomis!
 

Drobių kainas ir dydžius rasite čia.

Drobių pristatymo sąlygas rasite čia.

Bendrą informaciją apie drobes ir gamybos procesą rasite čia.

Mūsų kontaktus rasite čia.

 

 

Google+