Krepšelis tuščias
Turite klausimų? Klauskite čia.
.
 
 
 
Kalėdų dovana

Kalėdos tai pati laukiamiausia metų šventė. Visus metus vaikai stengiasi būti geri, nes laukia dovanų. Juk jie žino, kad jei bus geri ir klausys tėvelių, sulauks daug įvairiausių staigmenų.

Vis stengiamės būti atidesni, dėmesingesni savo mylimiems žmonėms. Po Kalėdų eglute visada svajojame rasti kalnus  dovanų. Juk Kalėdų dovanų laukia ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.

Juk taip trokštame kiekvienais metais po eglute rasti originalią Kalėdų dovaną. Nuotrauka ant drobės - tai neįprasta, originali Kalėdų dovana. Nedelskite ir pasinaudokte mūsų pateiktomis originaliomis idėjomis!

Išsirinkite nuotrauką, drobės dydį ir mes Jums pagaminsime kokybišką foto drobę! Jei pageidausite, pristatysime Jūsų nurodytu adresu. Viskas už priimtiną kainą ! Užsakymas mūsų internetinėje svetainėje yra labai paprastas, greitas ir patogus. Na o jei kils klausimų, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes Jums būtinai padėsime. 

Pateikiame Jums keletą Kalėdų dovanų idėjų:

  • Sūnelio augintinio nuotrauka su Kalėdų kepuraite ant drobės - puiki Kalėdų dovana mažyliui.
  • Sportinio automobilio nuotrauka ant drobės - puiki Kalėdų dovana bet kokio amžiaus vyrui, tiek paaugliui, tiek subrendusiam vyrui.
  • Vestuvių nuotrauka foto drobėje - puiki dovana jaunavedžiams.
  • Nuotrauka ant drobės, kurioje krykštauja vaikai - puiki Kalėdų dovana ir vaikams ir jų tėveliams.
  • Foto drobė su rudens gėrybėmis - tikrai nustebintų senelius bet kokia proga.

 

Drobių kainas ir dydžius rasite čia.

Drobių pristatymo sąlygas rasite čia.

Bendrą informaciją apie drobes ir gamybos procesą rasite čia.

Mūsų kontaktus rasite čia.

 


 

 

Google+