Krepšelis tuščias
Turite klausimų? Klauskite čia.
.
 
 
 
Foto drobių spalvos, dydžiai, kompozicijos...

Susikurkite trokštamą foto ant drobės dizainą

Mūsų įmonė Jums siūlo įvairių foto ant drobių spausdinimą. Galite pasirinkti ne tik vienos nuotraukos spausdinimą, bet ir koliažą, ar pasigamini kelių dalių paveikslą ant drobės su skirtingomis kompozicijomis, įvairių spalvų tonų, stilių arba vienos serijos foto ant drobės. Jūsų foto drobę galime užtraukti ant 2 cm storio ir 4 cm storio porėmio, taip pat galite užsisakyti drobę ir be porėmio.

Nuotraukų kraštai ir spalvos. Išsirinkite!

Siūlome išsirinkti norimą foto ant drobės kraštų rūšį:

  • Kraštai su nuotraukos tęsiniu;
  • Kraštai su veidrodiniu nuotraukos tęsiniu;
  • Pasirinktos spalvos kraštai (pavyzdžiui balti arba raudoni).

Rekomenduojame rinktis kraštus su nuotraukos tęsiniu. Nes drobė su tokiais kraštais lengviau užtempiama ant porėmio.

Porėmio dydis bei storis

Jūs turite galimybę foto ant drobės ištempti ant dviejų rūšių porėmių: 2 cm (standartinio storio porėmis, jo kaina įskaičiuota į pradinę užsakymo kainą) arba 4 cm storio porėmis (dvigubo storio porėmis, skaičiuojama papildoma kaina). Kuo porėmis storesnis, tuo drobė atrodo efektingiau. Taip pat galite pasirinkti drobę be porėmio (nuotraukos kraštai bus atspausdinti, nors ir nepasirinksite porėmio).

Kilus klausimams dėl porėmių storio ir išskirtinių pageidavimų, susisiekite su mumis, užsakymas derinamas individualiai. Jei Jūsų pageidaujamo porėmio neturime įmonėje, būtinai jį pagaminsime per vieną-dvi savaites.
 

 

 

Išsirinkite kokybišką nuotrauką foto drobei

 

Google+